Close
VILTARĖ VALATKIENĖ Išdidinti

VILTARĖ VALATKIENĖ

Mano kontaktai:

  +370 685 23550

viltare.valatkiene@supervizija.lt 

Man svarbus minčių, jausmų, veiksmų integralumas, sąžiningumas prieš save ir kitus, todėl siekiu panašiais principais grįsti tiek darbinį, tiek asmeninį gyvenimus, santykius. "High support and gentle challenge" - daugeliu atveju taip galima apibūdinti mano konsultacinį darbą. Mano resursai - šeima, draugai, rami, sodri kasdienybė, kurią papildau naujomis patirtimis, kuriose dažniausiai reikia daug ko išmokti.

 

Supervizuoju individualius klientus (specialistus ir vadovus), komandas, grupes, organizacijas. Dirbu tiek su verslo, tiek su socialių paslaugų, nevyriausybinių organizacijų klientais. Konsultuoju nuotoliu ir gyvai. Kompleksiškuose projektuose dirbu su kolegų komanda.

 

Patirtis, padėjusi pagrindą supervizoriškai veiklai:

  •      Virš 15 metų dirbau įvairiose organizacijose personalo vadybos, organizacijos vystymo bei informacinių technologijų vadybos srityse. Pažinau organizacijų įvairumą ir žmogaus bei komandų kasdienybę, iššūkius jose.
  •      7 metus vadovavau personalo vadybos ir tarptautinėms IT komandoms bei departamentams. Tai buvo mano profesinio ir asmeninio augimo metai. Iš šios patirties išsinešiau neapibrėžtumo toleravimą, laisvės ir atsakomybės derinimą, santykio, partnerystės svarbą. Vadovo rolė, iššūkiai, poreikiai tapo pažįstami ne tik iš darbo su vadovais, bet ir iš asmeninės patirties.
  •      Nuo 2019 metų aptariu savo veiklą grupės ir individualioje supervizijose. Tai man padeda užtikrinti darbo kokybę, geriau pažinti save ir klientus, pamatyti situaciją iš skirtingų perspektyvų. Šiose supervizijose patyriau, kad pagarbus, pastiprinantis ir pasitikintis santykis leidžia atsiverti, drąsiai eiti į nepatogias temas, augti profesiškai ir asmeniškai, todėl tokį santykį siekiu kurti ir su savo klientais.
  •      Dažnai iš kolegų supervizorių gaunu grįžtamąjį ryšį, kad mano išskirtinumas, kad esu vienodai linkusi į racionalumą, logiškumą, struktūrą ir tuo pačiu metu suprantu, atliepiu žmogaus emocijas, poreikius ir gebu sukurti šiltą, jautrų santykį. Tai padeda suprasti skirtingus žmones, situacijas, atkreipti dėmesį į įvairius problematikos aspektus, apimti kompleksinį informacijos srautą.

Įsimintiniausi mokslai, sertifikacijos, narystės:

  •      Priklausau Lietuvos supervizorių asociacijai (LPSKA) ir Europos supervizorių ir koučerių asociacijai (ANSE)
  •      Esu baigusi supervizijos ir koučingo studijas (patvirtintas LPSKA ir ANSE)
  •      Organizacinės psichologijos magistrė, Vilniaus universitetas

Kiti supervizoriai:

Close