Close
EGLĖ KURAITĖ Išdidinti

EGLĖ KURAITĖ ŽIČKĖ

Mano kontaktai:

  +370 610 95336

eglekur@supervizija.lt 

Esu baigusi klinikinės psichologijos magistro studijas, savo darbe remiuosi psichodinaminiu požiūriu bei sistemų teorija, taip pat esu TBRI praktikė. Konsultuodama daug dėmesio skiriu emocijoms, individualiems klientų poreikiams ir jų istorijoms, tuo pačiu siekiu išlaikyti struktūrą ir tikslą. Dirbdama su vaikais, globėjais, mokytojais bei organizacijomis įsitikinau, kad net ir sudėtingiausiose situacijose galima rasti išeitis, tik reikia įsiklausymo ir atvirumo.

Domiuosi traumų psichologija, darbo metodais su vaikais turinčiais specialiųjų ugdymo poreikių, vaikų psichikos sutrikimais ir pagalbos jiems būdais, aplinkos terapija, terapinėmis bendruomenėmis.

Mėgstu keliauti ir patirti, ypač mažus miestelius, kaimus, parodas, įvairovę. Prasmę atrandu paprastose kasdienos detalėse, tikruose nuoširdžiuose susitikimuose, bendrystėje su kitais. Stebiu ir tyrinėju save ir tai, kas aplink mane. Su smalsumu, be išankstinio žinojimo. 

 

Darbo patirtis:

12+ metų psichikos sveikatos, švietimo ir socialinėje srityse kuriant, koordinuojant ir įgyvendinant paslaugas vaikams turintiems elgesio ir emocinių sunkumų.

10+ metų tėvų, mokytojų, socialinių darbuotojų konsultavimas.

10+ metų mokymų programų rengimo ir mokymų vedimo mokytojams, socialiniams darbuotojams ir savanoriams.

3+ metų supervizijoje su grupėmis, komandomis, organizacijomis ir individualiais asmenimis

 

Įsimintiniausi mokslai, sertifikacijos, organizacijos:

Supervizijos ir koučingo sertifikacija (ANSE - Association of National Organisations for Supervision in Europe). Priklausau Lietuvos supervizorių asociacijai ir Europos supervizorių ir koučerių asociacijai (ANSE).

TBRI (Santykių grįstos terapinės intervencijos) sertifikuota praktikė.

Terapinis darbas su vaikų ir jaunuolių grupėmis, Crossfields institutas, UK.

Klinikinės psichologijos magistrė, Vilniaus universitetas.

Kiti supervizoriai:

Close