Close
NERINGA KURAPKAITIENĖ Išdidinti

NERINGA KURAPKAITIENĖ

Mano kontaktai:

   neringa.kurapkaitiene@supervizija.lt

   +370 685 62662

Galite užpildyti žemiau esančią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime:

Išsilavinimas:

Religijos studijų bakalauras, Suaugusių švietimo magistras, šiuo metu studijuoju edukologijos doktorantūrą

Dabartinis užsiėmimas:
Vedu supervizijas arba kitaip sakant supervizuoju – individualiai, grupes, komandas, organizacijas ir studentų grupes praktikos metu. M.Romerio universitete studijuoju edukologijos doktorantūroj ir vedu paskaitas bei seminarus socialinio darbo studentams apie darbą su savanoriais, savanorystės reiškinį ir neformalųjį ugdymąsį savanoriškoje viekloje.

Patirtis ir kompetencijos:
Daugiau nei 10 metų dirbu supervizijos lauke. Daugiau nei 15 metų esu mokymų vadovė neformaliojo ugdymo(si) srityje su lietuviškomis ir tarptautinėmis grupėmis bei su organizacijomis. Esu vidinių mokymų organizacijoje koncepcijos kūrėja.

Esu išleidusi 2011 metais kartu su supervizore Vilmante Aleksiene metodinį leidinį “Įvadas į superviziją”. 2013 metais išleidau vadovėlį “Darbo su savanoriais pagrindai” ir 2014 metais išleidau metodinį leidinį “Jaunimo savanorystės programos vadovas”.

Mokymus apie superviziją vedžiau 2010 metais M. Romerio universiteto socialinių technologijų fakulteto personalui ir 2015 metais Europos socialinio fondo agentūros personalui.

Superivizijoje keliauju su klausimais ten, kur veda supervizuojamasis arba supervizuojamieji. Šioje kelionėje remiuosi pasitikėjimu ir autentiškumu. Tikiu, kad augant santykiui ryškėja tai, kas svarbiausia ir atsiranda ne vienas atsakymas, o atsiveria visas horizontas jų su galimybėm rinktis bei kurti. O tai svarbu ne tik atskiram asmeniui, bet ir komandai, padaliniui bei organizacijai.

Kiti supervizoriai:

Close