Close
SIGITA ŠERGALIENĖ Išdidinti

SIGITA STONAITYTĖ

Mano kontaktai:

  Tel. nr. +370 658 00550

El. paštas sigita.stonaityte@gmail.com

Galite užpildyti žemiau esančią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime:

Credo: Laivas neskęsta, kai jis vandenyje. Jis skęsta kai vanduo jame. Ne taip svarbu, kas vyksta aplink mus. Svarbu tai, kas vyksta mūsų viduje.

Išsilavinimas: Supervizorės koučerės išsilavinimą įgijau supervizijos ir koučingo podiplominėse studijose, kurias organizavo Miunsterio akademija (Vokietija), Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvos profesinių santykių konsultantų asociacija. Taip pat esu baigusi Socialinio darbo magistrantūros studijas Vytauto Didžiojo universitete. Tame pačiame universitete baigiau Katalikų teologijos studijas bakalauro laipsniui.

Darbo patirtis: Nuo 2001 m. dirbu vadovaujantį darbą socialinių paslaugų srityje. Nuo 2004 m. dirbu su studentais, socialinio darbo profesionalais, vedu paskaitas, mokymus. Paskutinius kelerius metus dirbu kaip supervizorė koučerė, vedu individualias,  grupės ir komandos  supervizijas.

Kita informacija: Esu knygų „Mąstyti, veikti, būti. Socialinis darbas organizacijoje“,  „Socialinis darbas su šeima: motina ir vaikas“ bendraautorė. Kalbu anglų ir rusų kalbomis. Esu Lietuvos profesinių santykių konsultantų asociacijos narė. Laisvalaikiu labai mėgstu skaityti, gaminti maistą ir siuvinėti.

Kiti supervizoriai:

Close