Close
LAIMONAS RAGAUSKAS Išdidinti

LAIMONAS RAGAUSKAS

Mano kontaktai:

  +370 657 94041

laimonas.ragauskas@supervizija.lt 

Detalesnė informacija apie mano patirtis ir temas, kuriomis dirbu, pateikta čia: http://trainers.salto-youth.net/LaimonasRagauskas

Credo:

Tikiu į žmonių ir organizacijų pokytį iš vidaus, grįstą jų pačių vizija, norais ir pastangomis. Mano vaidmuo – padėti žmonėms atsiskleisti, pamatyti savo potencialą ir vidines galias bei padėti jas įdarbinti norimų rezultatų siekimui.

Išsilavinimas:

  • Supervizijos ir koučingo studijos, Miunsterio Akademija su Vytauto Didžiojo universitetu bei Lietuvos profesinių santykių konsultantų asociacija.
  • Tarptautinių mokymo kursų vedimas, kompetencijų vertinimas, tarpkultūrinio mokymo programų įgyvendinimas (UNIQUE network, International House Londono ir kt.)
  • Tarptautinio verslo magistras, Vilniaus Universitetas

Darbo patirtis:

  • 2003 m. iki dabar – laisvai samdomas mokymų vadovas, įgyvendinęs daugiau nei 150 įvairių mokymo programų Europoje ir Azijoje.
  • 2010 m. iki dabar – UAB Mokymų centras „Daugirdiškės“ akcininkas, verslo plėtra
  • 2014 m. iki dabar – „Badgecraft“, Pripažinimo sistemų kūrimas, organizacijų mokymas ir konsultavimas sistemų kūrimo procesuose.

 

Ekspertinės sritys, metodai:

Supervizuoju nuo 2013 metų, daugiausia NVO ir viešojo valdymo srityje. Dirbu su vizijos kūrimu, pokyčių valdymu, komandos formavimo ir palaikymo, mokymosi mokytis temomis.

 

Hobis:

muzika, klubinė kultūra, įvairių kultūrų ir šalių pažinimas.

 

Kiti supervizoriai:

Close