Close
RAMUNĖ GECAITĖ Išdidinti

RAMUNĖ GECAITĖ

Mano kontaktai:

+370 657 79395

ramune.gecaite@supervizija.lt 

Credo: „Kai pučia permainų vėjai, vieni stato sienas, kiti stato malūnus ar iškelia bures“ – kinų išmintis.

 

Supervizija – tarsi permainų vėjas – tiek profesiniam, tiek asmeniniam gyvenimui. Tai galimybė mokytis dirbti ir gyventi „išskleidus bures“: likti atviriems pokyčiams, nuolat augti ir tobulėti, reflektuoti savo profesinę tikrovę, pamatyti naujas galimybes ir sugebėti laiku jomis pasinaudoti.

 

Išsilavinimas:

  •         Supervizija, podiplominės studijos, Miunsterio akademija (Vokietija) ir Vytauto Didžiojo Universitetas, 2001–2003
  •         Andragogika (suaugusiųjų švietimas), magistro studijos, Vytauto Didžiojo Universitetas, 2001–2003
  •         Filosofijos – teologijos bakalauro studijos, Vytauto Didžiojo Universitetas, 1991-1996

Darbo patirtis:

  •         Nuo 2006 lektorė, projektų vadovė, veiklų koordinatorė įvairiose švietimo ir vienoje verslo įstaigoje;
  •         Nuo 2004 metų laisvai samdoma supervizorė;
  •         1996 - 2006 jaunimo darbuotoja, lektorė;

Ekspertinės sritys, metodai:

Labiausiai darbo stilių ir laikyseną įtakojo neformalaus jaunimo ir suaugusių švietimo metodika, su kuria susipažinau įvairiuose seminaruose Lietuvoje ir Europoje. Supervizijos procesuose papildomai naudoju nesmurtinio bendravimo, psichodramos, Geštalto pedagogikos metodiką. Iki šiol kaip supervizorė esu dirbusi su pedagogais, mokyklų administracijos, socialiniais, medikais ir nevyriausybinių organizacijų darbuotojais. Galiu supervizuoti anglų ir rusų kalbomis. Nuo 2020 metų pradžios vedu individualias ir grupės supervizijas nuotoliu. 

 

Kita svarbi informacija:

Puikios vokiečių ir anglų kalbų žinios atveria man tikrus išminties klodus sukauptus Europoje ir JAV, juos semiu tiek iš literatūros, tiek iš dalyvavimo renginiuose.

Mano domėjimosi ir ekspertizės sritys: konfliktų sprendimas, bendradarbiavimas, tarpkultūrinis mokymasis, darbas komandose, projektinis darbas, egzistencinės temos.

 

Hobis:
Man niekada niekur nebūna nuobodu: patinka būti tiek gamtoje, tiek judriame mieste ir stebėti nuolatinį judėjimą tiek savyje, tiek aplink save. Džiaugiuosi galėdama sulėtinti gyvenimo tempą sodininkaujant - sukišti rankas į šviežiai supurentą žemę, užuosti sodrų jos kvapą, matyti augimą. O ypač man patinka būti su žmonėmis – juos stebėti, pažinti ir susipažinti.

Taip pat man labai patinka istorija. Ji labai padeda suprasti iš kur mes atėjome, padeda suprasti kitas kultūras ir žmones

 

 

Kiti supervizoriai:

Close