Close
Supervizorė SIGITA ŠIMKIENĖ Išdidinti

SIGITA ŠIMKIENĖ

Mano kontaktai:

  +370 684 92391

sigita.simkiene@supervizija.lt 

Man patinka padėti žmonėms siekti karjeros tikslų, geriau suvokti savo stipriąsias puses ir atrasti potencialą. Įgalinu lyderius ir jų komandas pajudėti iš „įstrigusios“ vietos, padedu atrasti tai, ką jie gali atnešti į situaciją, sistemos, kurioje dirba, dinamiką ir kaip viskas tarpusavyje dera. Su savo supervizuojamaisiais leidžiuosi į kelionę, kurios metu kartu atrandame kaip kitaip galima pažvelgti į iškilusius iššūkius, atskleidžiame svarbias sudėtingų situacijų detales, atpažįstame stiprybes, atrakiname galimybes augimui, pokyčiams, aptariame galimus sprendimus, atrandame naujus, efektyvesnius veikimo būdus.

Vedu supervizijas nuo 2003 metų. Konsultuoju darbuotojus, vadovus, grupes, komandas, organizacijas. Taikau įvairius supervizijos intervencijos bei koučingo metodus.

Esu supervizorių rengimo studijų Lietuvoje komandos narė - lektorė, besimokančiųjų supervizorė.

12 metų, nuo pat jos įkūrimo 2003-iaisiais, vadovavau Lietuvos profesinių santykių konsultantų asociacijai (LPSKA), vienijančiai profesionalius supervizorius. 18 metų atstovavau mūsų asociaciją Europos nacionalinių supervizijos organizacijų asociacijos (ANSE) valdybos posėdžiuose, kuriuose priimami su supervizijos vystymu Europoje susiję sprendimai.

Nuolat keliu savo kvalifikaciją LPSKA ir ANSE organizuojamuose tarptautiniuose renginiuose, konferencijose, mokymuose, vasaros universitetuose. Stiprinu savo profesines kompetencijas dalyvaudama tarptautinėse ir Lietuvos kolegų, profesionalių supervizorių, intervizijos grupėse, kuriose reflektuojama profesinė patirtis, aptariami iškylantys iššūkiai, dalinamasi patirtimi, žiniomis, darbo metodais. Šiuo metu dar studijuoju tarptautinėse sisteminio koučingo ir konsteliacijų studijose.

Viena iš mano domėjimosi ir gilinimosi sričių − supervizija medicinos srityje. Ši sritis pasižymi specifiškais aspektais, susijusiais su itin aukštu streso, patiriamo darbe, lygiu; didžiule atsakomybe už asmens sveikatą ir gyvybę, griežta hierarchija organizacinėse struktūrose, griežtais darbo algoritmais ir daugeliu kitų.

 

Išsilavinimas

Diplomuota medicinos specialistė (Kauno medicinos universitetas)

Socialinio darbo magistrė (Vytauto Didžiojo universitetas)

Profesionali supervizorė (Miunsterio akademija, Vokietija)

Darbo patirtis

Lektorė, studentų praktikos ir baigiamųjų bakalauro darbų vadovė (Vytauto Didžiojo universitetas, Socialinio darbo katedra)

Projekto koordinatorė, socialinė darbuotoja, (Kauno arkivyskupijos šeimos centras)

Vedėjo pavaduotoja (Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos tarnyba)

Kiti supervizoriai:

Close