Close
Eglė Rimkienė Išdidinti

EGLĖ RIMKIENĖ

Mano kontaktai:

  + 370 687 59691

egle.rimkiene@supervizija.lt 

Credo

Tikiu, kad įgalindami asmenines savybes ir priimdami vienas kito skirtingumą, pasieksime harmoningus profesinius santykius.

Sveiki, aš Eglė.

Iš prigimties esu smalsi ir žingeidi. Nuolatinis domėjimasis darbo santykių ir verslo psichologija, studijos, įvairios profesinės patirtys ir asmeninė supervizija atvedė į sritį, kuriai jaučiuosi pašaukta – esu supervizorė.

Mano kelias iki konsultavimo profesinių santykių srityje buvo spalvotas ir kupinas skirtingų patirčių, tačiau nesvarbu, kokį vaidmenį atlikau, buvau ir esu giliai įsitikinusi, kad viskas yra apie žmones ir jų tarpusavio santykius.

Tiek būdama specialiste, tiek būdama vadove už pareigybių, procesų, tikslų, rezultatų, rodiklių visada mačiau žmones ir tai, kaip jie bendrauja. Iš patirties žinau, kad nuoširdus ir atviras santykis, aiškumas bei emociškai palanki atmosfera pasiteisina ir padeda pasiekti geresnių darbinių rezultatų.

Padedu vadovams, dirbantiems specialistams, komandoms ir organizacijoms suprasti savo profesinius santykius, didinti sąmoningumą, pažvelgti į situaciją iš šalies ir atrasti problemų sprendimo būdus.

Sujungiu supervizijos, koučingo ir mentorystės žinias, vadovavimo patirtį bei praktiką, įgytą konsultuojant individualius klientus ir komandas, mentoriaujant vadovams.

Išsilavinimas ir patirtis

26-ių metų profesinė patirtis, iš kurių 6 metai konsultuojant verslo vadovus profesinių santykių srityje ir 4 metai supervizuojant asmenis ir komandas.

Esu sukūrusi įrankį vadovams – sąmoningumo korteles, skirtas pažinti save vadovo vaidmenyje bei reflektuoti veiksmus, jausmus ir patirtis.

Diplomuota supervizorė. VDU ir ANSE (Association of National Organisations for Supervision in Europe) profesionalios supervizijos studijos.

Matematikos, ekonomikos ir psichologijos studijos.

Pomėgiai

keli metai praktikuoju improvizaciją, mėgstu juoktis, skaityti knygas, keliauti bei mokytis kalbų (kalbu šešiomis).

Kiti supervizoriai:

Close