Close
JULIJA EIDUKEVIČIŪTĖ Išdidinti

JULIJA EIDUKEVIČIŪTĖ

Mano kontaktai:

  8 672 08601

julija.eidukeviciute@supervizija.lt 

Credo:

Turiu keletą gyvenimo credo, kurie man svarbūs: Žmones galima pažinti tada, kai jie dirba sau artimą darbą. O kitas – Kolektyvas dar ne komanda

Išsilavinimas:

2013               Socialinio darbo daktaras, Socialinių mokslų fakultete, Laplandijos Universitete (Suomija);

2007               Supervizoriaus kvalifikacija, Miunsterio akademija, Vytauto Didžiojo universitetas;

2002               Socialinio darbo magistro kvalifikacinis laipsnis Vytauto Didžiojo Universitete;

2000               Katalikų teologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis Vytauto Didžiojo Universitete

 

Darbo patirtis:

Ekspertinės sritys, metodai:

Dr. Julija Eidukevičiūtė, socialinio darbo daktarė. Patirtis: socialinė darbuotoja su jaunimu augusiu vaikų globos namuose, pradėjusiais savarankišką gyvenimą, socialinė darbuotoja su vaikais ir šeimomis, patiriančiais įvairias ir sudėtingas negandas, traumas, taip pat buvusi nevyriausybinės organizacijos vadovė direktorė, lektorė Vytauto Didžiojo universitete, docentė Panevėžio bei Klaipėdos kolegijose.

Tyrimų ir praktinė veikla sieja su siekiu padėti šeimoms pasirūpinti savo vaikais. Projekte individuliai konsultuoja daugiausiai tėvus įvairiais klausimais, veda tėvystės įgūdžių grupes.

2007 metų esu įgyjusi supervizorės – profesinių santykių konsultantės išsilavinimą ir teikiu supervizijos paslaugas organizacijoms, komandoms, vadovams, darbuotojams. Didžiausia supervizijų sukaupta patirtis – socialinių paslaugų organizavimo lauke. Vadovavimas viešajai įstaigai leido patirti ir suprasti vadovo vaidmens kompleksiškumą ir sudėtingumą.

Kita informacija:

Mėgstu žiūrėti filmus, kurie priverčia mąstyti, skaityti tai, kas priverčia suprasti, rankomis suregzti kuo galima pasipuošti ar papuošti kitą.

Kiti supervizoriai:

Close