Close
GYTIS BALTRŪNAS Išdidinti

GYTIS BALTRŪNAS

Mano kontaktai:

  +370 680 98923

gytis@baltrunas.lt 

Credo:

meškerė, bet ne žuvis.

Išsilavinimas:

Diplomuotas supervizorius. VDU ir ANSE (Association of National Organisations for Supervision in Europe) profesionalios supervizijos studijos. (2022)

Patirtinio mokymo specialisto sertifikatas, Tarptautinė patirtinio mokymo akademija „Via experientia". (2011)

Socialinio darbo bakalauro ir magistro studijas baigiau Vilniaus Universitete. (2003)

 

Patirtis ir unikalumas:

Turiu ilgametę vadovavimo ir socialinio darbo su įvairiomis žmonių grupėmis patirtį, moku „nubraukti smėlį“ situacijose kai žmonės pasakoja labiau tai: kaip turėtų būti, o ne tai kaip yra. Nes pačiam ne kartą teko: bendrauti šizofrenija sergančiu ir jau ilgai vaistų nevartojančiu žmogumi, susitikti su nukalstančiu jaunuoliu tiesiog gatvėje, intelekto negalią turintį asmenį sėkmingai apgyvendinti savarankiškai atskirame bute, kai visi kiti specialistai sako jog tai neįmanoma ir t.t ir pan.

Esu dirbęs, taip vadinamose, skirtingose barikadų pusėse (valstybiniai globos namai, NRD prie SADM – nevyriausybinėse organizacijos), o čia savo kailiu esu patyręs, kad į tą pačią situaciją žiūrint iš skirtingų taškų, dažnai būna skirtingas vaizdas, skirtintingi veikimo būdai ir net skirtinga tiesa.

Specializuojuosi darbe su psichosocialinė negalią ir intelekto negalę turinčiais žmonėmis ir šeimomis.

Vedu patiryminio mokymosi (experiential learning) seminarus.

Dirbant man yra artimi patirtinis mokymais, geštalto tepapija, psichodinaminis požiūris bei sistemų teorija, bet vesdamas supervizijas stengiuosi vadovautis ne konkrečia paradigma, o atliepti klientų supratimo ir patirties lymgenį.

Kiti supervizoriai:

Close